BeEEP!

NETRÁPTE SA S VARENÍM

POCTIVÉ JEDLO OD ŠÉFKUCHÁROV

Jednoduchosť a prirodzenosť sú hlavnými ingredienciami pri tvorbe našich jedál. Nepoužívame žiadne farbivá, konzervačné látky či zvýrazňovače chuti a už vôbec nie nadmerné množstvá soli či cukru.

Ku kvalitným surovinám pridávame profesionalitu našich vlastných kuchárskych majstrov, inžinierov a externých partnerov.

ZDRAVÉ JEDLO PRE VÁS

V našej pestrej ponuke polievok a hlavných jedál je úplnou samozrejmosťou dodržiavanie pomerov mäsa a zeleniny v súlade s MY PLATE, ktorý určuje správny pomer jednotlivých potravinových skupín v rámci jedného jedla.

Zákazníkom tak ponúkame ľahké jedlá modernej doby, ktoré sú dobre stráviteľné a zároveň s vysokým obsahom rastlinnej vlákniny, ktorú, nanešťastie, neprijímame v bežnej strave v dostatočnom množstve.

KVALITNÉ A DOBRÉ JEDLO SA NEKAZÍ

Naše chladené pokrmy sú balené vo vákuu a ihneď po zohriatí pripravené na priamy konzum. Z tohto dôvodu z nich kedykoľvek dokážete vyčarovať teplé a chutné jedlá.

Naše výrobky si zachovávajú svoje vlastnosti – prirodzenú chuť, zodpovedajúcu konzistenciu a hygienickú bezpečnosť – pri skladovaní v chladničke po dobu 60 dní. Doba trvanlivosti je dôkazom použitia kvalitných surovín a ich spracovania bez zvýrazňovačov chuti a konzervantov.

RÝCHLE JEDLO BEZ VARENIA

Na hornej časti balenia sa nachádza špeciálny ventil, ktorý zabezpečuje dokonalé a rovnomerné ohriatie pokrmu. Tento unikátny patent vám po ohriatí v mikrovlnke oznámi pískaním, že jedlo je hotové a pripravené na konzumáciu.

Z tohto dôvodu neprihorí, a preto ho nemusíte kontrolovať. Spomínané produkty sú pre svoj charakteristický pískajúci signál predávané pod obchodnou značkou BEEEP!, a tak:

ODPÍSKAJTE VARENIU!

Scroll Up