BeEEP!

Netráp sa s varením

V dnešnom uponáhľanom svete by si každý prial stravovanie, ktoré šetrí čas a je pritom pohodlné, zdravé, cenovo dostupné a schopné potešiť naše chuťové poháriky.


Po podrobnom preskúmaní a zvážení všetkých možností, ktoré sú k dispozícii dnešnému spotrebiteľovi, sme dospeli k záveru, že pre väčšinu z nás je dôležité mať prístup k teplému jedlu bez ohľadu na to, či sme matkami, študentmi, dôchodcami alebo úspešnými podnikateľmi.


Bohužiaľ, aj v oblasti tak dôležitej, ako je výroba a distribúcia potravín prevláda hlad po zisku, a preto poskytovatelia nekladú dôraz na kvalitné suroviny, nevážia si know-how skúsených šéfkuchárov a uspokoja sa so štandardným neinovatívnym vybavením. Myšlienka rýchleho, chutného a cenovo dostupného jedla na úrovni kvalitnej reštaurácie je takmer nepredstaviteľná. Bežný spotrebiteľ je obklopený imitáciami kvalitného jedla v podobe menu, ktoré je však často kombináciou nevhodných surovín, zvýrazňovačov chuti, konzervačných látok a farbív pripravených nevhodnou technológiou s minimálnym zachovaním nutrične dôležitých živín. Doteraz!
Zrealizovali sme naše sny a vytvorili sme svet gastronómie vyznačujúci sa taniermi naloženými chutným, no zároveň kvalitným jedlom. Svet gastronómie zostavený z tímu päťhviezdičkových šéfkuchárov, samozrejme z kvalitných surovín bez pridaných zvýrazňovačov chuti alebo konzervantov. Naši potravinoví inžinieri vytvorili najmodernejšie výrobné procesy reprezentujúce vysokú úroveň hygienickej a potravinovej bezpečnosti. Pre dosiahnutie tohto cieľa sme uviedli do prevádzky švédsky svetový patent – superrýchly tunel, ktorý spĺňa všetky podmienky modernej prípravy jedál. Správna výrobná prax je zabezpečovaná s podporou šiestich rozdielnych dodávateľov svetovej úrovne z oblasti automatizácie a kontroly kvality.


Ako sa vraví – v jednoduchosti je krása. A práve preto jednoduchosť a prirodzenosť je hlavnou ingredienciou pre tvorbu našich jedál. Nepotrebujeme farbivá, konzervačné látky, zvýrazňovače chuti a už vôbec nie nadmerné množstvá soli a cukru. Ziskuchtivý podnikatelia spravidla pomocou takýchto trikov zakrývajú nedostatky jedál a nevyhovujúce vlastnosti nekvalitných surovín. My nerobíme nič iné, len ku kvalitným surovinám pridávame profesionalitu našich vlastných kuchárskych majstrov, inžinierov a externých partnerov. Využívame najnovšie technológie súvisiace s použitím vákua, a tak jedlá vyrobené našimi šéfkuchármi sú majstrovské diela vytvorené pre Vaše zmysly.


Naše chladené pokrmy, pripravené na priamy konzum, si zachovajú svoju čerstvú chuť a štruktúru aj vtedy, ak ich skladujete doma, vo vlastnej chladničke. Kedykoľvek si dokážete vykúzliť teplé a chutné jedlo. Ak aj musíte neplánovane odcestovať, jedlo nemusíte vyhodiť ani po 1-2 týždňoch, pretože po dobu 30 dní je schopné zachovať si svoje vlastnosti – prirodzenú chuť, zodpovedajúcu konzistenciu a hygienickú bezpečnosť. „Varenie“ je pre Vás hračkou, keďže ventil na hornej časti balenia Vám po ohriatí pískaním oznámi, že Vaše jedlo je hotové a pripravené pre Vás. Nie je potrebné jedlo kontrolovať, neprihorí Vám ani sa nemusíte obávať nedostatočnej tepelnej úpravy. Tento unikátny patent nielenže zjednodušuje používanie, ale zabezpečuje aj dokonalé a rovnomerné ohriatie Vášho pokrmu. Tieto produkty sú práve pre ich charakteristický pískajúci signál, oznamujúci rovnomerné dostatočné ohriatie pokrmu, predávané pod obchodnou značkou BEEEP!


Úplnou samozrejmosťou je, že v našej pestrej ponuke jedál dodržiavame pomery mäsa a zeleniny v súlade s „My plate“, ktorý znázorňuje správny pomer jednotlivých potravinových skupín v rámci jedného jedla. Spotrebiteľom ponúkame ľahké jedlá modernej doby, ktoré sú dobre stráviteľné a zároveň s vysokým obsahom rastlinnej vlákniny, ktorú, bohužiaľ, v bežnej strave neprijímame v dostatočnom množstve.