Back to top

I. Koncepcia 

Sme odvážni, a preto sme v street foode, v ktorom sa už viacero desaťročí neobjavil žiadny hit, zaviedli harmonicky zloženú novinku podľa najnovších trendov zo sveta modernej racionálnej výživy. Jedná sa o sortiment výrobkov Boccacini, v ktorom Vám ponúkame naozajstnú kvalitu za rozumnú cenu.

Aby sme dosiahli tieto ciele, uskutočnili sme inovačný rozvoj, prostredníctvom ktorého sa na nami navrhnutej výrobnej linke vyrábajú výrobky s jedinečným zložením cestou nového výrobného postupu, so zachovaním vysokej úrovne digitalizovanej potravinovej bezpečnosti. Stanovený zámer sme dosiahli. Výrobky Boccacini si zachovávajú pozitívne vlastnosti a charakteristické fyziologické účinky svojich zložiek, vďaka čomu Vám zabezpečia prísun vhodných nutričných komponentov.

Esenciou koncepcie je pridanie 40 g skutočnej zeleniny k 60 g mäsa. K výrobkom vyrábaným z týchto komponentov ponúkame prírodné rastlinné alebo ovocné omáčky, bez umelých farbív a konzervantov. Kombináciou vhodných surovín pri tvorbe našich omáčok zvyšujeme kulinársku hodnotu chrumkavých Boccacini vyrábaných z kvalitného mäsa a zeleniny. 
Pri zostavovaní našich pokrmov prikladáme veľký dôraz dodržiavanie vhodných pomerov. Na základe najmodernejších výživových odporúčaní sme vytvorili vysoko kvalitné výrobky, pomocou ktorých dávame pozor na TEBA, nášho zákazníka! Výrobky neobsahujú žiadne farbivá ani zvýrazňovače chuti.

Je pre nás základ, aby ste konzumovali mäsité jedlá, bohaté na plnohodnotné bielkoviny, spolu s čo najvyšším množstvom rastlinnej vlákniny, minerálnych látok a vitamínov, zároveň bez prídavných látok. 

Deti pozor: Boccacini smelo odporúčame aj Vám, našej budúcej generácii. Chceme sa podieľať na výchove novej a zdravej generácie!

II. Čo ponúka Boccacini pre milovníkov mäsa

Okrem našich štandardných výrobkov ponúkame aj gurmánsku maďarskú klobásu a balkánske čevabčiči.

Naši šéfkuchári si dali záležať a tieto výrobky pripravili s výnimočne harmonickým vyvážením chutí skombinovaním najvhodnejších druhov mäsa. Zachovanie najprirodzenejších pozitívnych fyziologických účinkov zabezpečujú pri príprave našich výrobkov špeciálne technológie. 

III. Omáčky

Tradičné omáčky, dresingy a konzervované výrobky nás nudia. Chceli sme niečo iné, a preto ponúkame niečo iné!

Pikantné jablkové chutney, cvikľovo-cibuľový lekvár, pikantná paradajková salsa alebo kombinácie ovocných a zeleninových omáčok prichádzajúcich v ďalšej generácii výrobkov prinesú do Vašej každodennej stravy skutočné chute. Naše omáčky môžete skombinovať s akýmkoľvek výrobkom a gurmánsky zážitok bude vždy zaručený. Skombinovaním rôznych omáčok si môžete splniť svoje kulinárske túžby. Všetky naše omáčky sú, samozrejme, bez obsahu farbív a zvýrazňovačov chuti. Vysoký obsah vlákniny v našich omáčkach prispieva k optimálnemu fungovaniu tráviaceho systému.

IV.    Vegetariáni, ľudia citliví na laktózu a lepok

Aj keď sme v 21. storočí, ľudia s určitými potravinovými obmedzeniami stále nemajú široký sortiment pri výrobe pokrmov. Ale my sa postaráme aj o Vás! Naša bryndzová polenta a zeleninové guľky Vám ponúkajú chutné riešenie. Podľa filozofie, ktorou sa riadime, ponúkame gurmánske chute za priateľské ceny aj vegetariánom, ľudom trpiacim na laktózovú intoleranciu alebo alergiou na lepok. Určite je však na mieste odporučiť ich aj vášnivým mäsožrútom.

V.    Nič sa nevyrovná čerstvému smaženiu

Boccacini, gurmánsky snack, je najneskôr do 2 minút od objednávky u Vás, pripravený na okamžitú konzumáciu. Mini snacky sa rýchlo presmažia a rýchla príprava zaručuje, že pôvodné chute sú ukotvené vo výrobku. Po niekoľkých minútach sú pripravené na konzumáciu a neexistuje, aby ste si popálili ústa. Studené omáčky v kontraste s chrumkavými teplými Boccacini poskytujú fantastický chuťový zážitok. 

Konzumácia výrobkov Boccacini pomáha dospelým aj deťom chrumkať a jesť v tom správnom rytme. Keďže sa tieto snacky do omáčky namáčajú len po jednom chutnom kúsku, zabezpečujú ten správny rytmus príjmu potravy. Nedokážete jesť prirýchlo, dokážete si však lepšie vychutnať chuť a pocítiť sýtosť. 

Vývoju ergonomickej take away misky v tvare lodičky sme venovali veľkú pozornosť. Nápad s oddeleným miestom na omáčku Vám poskytne aj pri chôdzi ochranu pred tým, aby ste, napríklad, vynikajúce pikantné jablkové chutney vyliali alebo sa ním „okvickali“.

Street food má pri správnom dennom príjme potravy miesto ako jedno z piatich odporúčaných jedál. Nezamieňajte si street food s hltaním typického fast foodu! Pre moderného človeka, neschopného obsedieť na jednom mieste, sa počas dňa odporúča energetický príjem zo street foodu v množstve 140 g, s energetickou hodnotou 400 až 500 kalórií. Aj z tohto hľadiska sú naše porcie optimálne.

Boccacini, naša láska, pomocou Teba urobíme ľudí šťastnými!