food universum

NÁŠ SVET SA TOČÍ OKOLO VÁS

KTO SME?

Naša firma RISTA SK je mladá, rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá sa zameriava na predaj potravinových výrobkov. Na slovenský gastronomický trh prinášame revolučné produkty spoločnosti Food Universum z Maďarska.

Tento rodinný podnik vedie zakladateľ obľúbenej značky Fornetti József Palasti, ktorý má štyridsaťročné skúsenosti v oblasti potravinárstva. Tím spoločnosti Food Universum bol zostavený z päťhviezdičkových —  majstrov — šéfkuchárov a výrobcov potravín, ktorých práca sa zakladá na filozofii: Ponúkať zákazníkom najlepšiu kvalitu jedla, na najvyššej gastronomickej úrovni za priateľskú cenu.

ČO PONÚKAME?

Naša ponuka jedál je reakciou na súčasnú uponáhľanú dobu, v ktorej nemáme čas na varenie. Z tohto dôvodu prinášame rýchle a šetrné, no i chutné a zdravé stravovanie zohľadňujúce dostatočný prísun energie, ale aj správny pomer živín.

Veríme v prirodzené spracovanie čerstvých a kvalitných surovín
bez zvýrazňovačov chuti alebo konzervantov
.

AKO VYRÁBAME?

Spoločnosť Food Universum začala pracovať na prvých konceptoch svojej gastronomickej vízii už v roku 2016. Samotná výroba a predaj však začali až v priebehu roka 2018. Táto dôkladná príprava umožnila vznik rýchleho a zároveň zdravého jedla, ktoré si obľúbila tamojšia verejnosť. Slovensko je tak vďaka nám prvou zahraničnou krajinou, ktorá môže ochutnať tieto výrobky.

Naši potravinoví inžinieri vytvorili inovatívne výrobné procesy reprezentujúce najvyššiu úroveň hygienickej a potravinovej bezpečnosti. Do prevádzky sme uviedli švédsky svetový patent – superrýchly tunel, ktorý spĺňa všetky podmienky modernej prípravy jedál. Správna výrobná prax je zabezpečovaná vďaka podpore šiestich dodávateľov svetovej úrovne z oblasti automatizácie a kontroly kvality. 

Scroll Up